Тепер ми тут

Головна » 2011 » Лютий » 4 » Фестиваль «Софіївські зорі» - свято краси, таланту і мистецтва.
11:12
Фестиваль «Софіївські зорі» - свято краси, таланту і мистецтва.

У мистецько-культурному житті України знову відбулася визначна подія. 30 вересня – 2 жовтня цього року старовинна Умань вкотре зібрала самодіяльні мистецькі колективи і талановитих виконавців з усіх регіонів нашої держави. Саме тут відбувся заключний етап Всеукраїнського фестивалю художньої творчості серед аграрних ВНЗ І – IVрівнів акредитації «Софіївські зорі».

У цьому році конкурс проходив у фольклорно-етнографічному жанрі. Із 25 областей України студенти 140 аграрних навчальних закладів виборювали право взяти участь у заключному етапі фестивалю. Це право вибороли 72 творчих колективи із 43 навчальних закладів I-IV рівнів акредитації. Серед них - фольклорний ансамбль Золочівського коледжу Львівського національного аграрного університету, який у травні здобув перемогу в регіональному турі конкурсу. Найтепліших слів подяки заслуговують учасники ансамблю – студенти Ольга Герун, Ірина Федьковська, Олександра Москва, Олександра Клак, Олена Чучман, Оксана Кучма, Марія Сиротинська,Руслана Чеснович, Ірина Печенюк, Мирослава Парфенюк. На фестивалі вони представили весільний обряд вінкоплетення та колоритне народне вбрання нашого регіону. Окремо хочемо висловити вдячність керівнику фольклорного ансамблю «Древо» Ользі Чепелюк за допомогу у підготовці фольклорного ансамблю коледжу до виступу.

Варто зазначити, що учасники художньої самодіяльності коледжу неодноразово виступали на заключному етапі фестивалю. Це Тетяна Козловська (естрадний жанр), танцювальний ансамбль під керівництвом Юрія Сидоровича. А у 2004 році співробітниця коледжу Лілія Крамарова стала володарем диплому II ступеня в академічному жанрі. Цьогоріч оргкомітет відзначив це і директор коледжу Павлюк Микола Васильович отримав іменний годинник від Міністра аграрної політики України Миколи Присяжнюка за розвиток художньої самодіяльності в коледжі, виховання національної самосвідомості та підтримку талановитої, обдарованої студентської молоді.

Без сумніву, фестиваль – це творчий захід, який духовно збагачує молодь. Ми гордимося, що наші студенти з кожним роком удосконалюють свою творчу майстерність у піснях і танцях, несуть у серці любов і повагу до звичаїв та обрядів свого народу. Відроджуючи народні традиції, учасники фестивалю примножують славу свого навчального закладу.

Оксана Барило,

заступник директора

з виховної роботи

Переглядів: 1052 | Додав: barillo
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Золочівський коледж ЛНАУ © 2018